Adres
Przerwy-Tetmajera 1/5a, Bytom
Godziny otwarcia
Pn - Pt: 9-20

REHAN oferuje Państwu profesjonalną i skuteczną pomoc opartą na doświadczeniu zawodowym i  wiedzy akademickiej. Podstawą naszej pracy jest nie tylko kompleksowa diagnoza i wdrożenie odpowiednio dobranego  leczenia zgodnego z najwyższymi standardami pracy z pacjentem, ale także ludzkie, pełne empatii podejście do Pacjenta.

Jesteśmy zespołem specjalistów o różnych specjalizacjach, dzięki czemu świadczymy usługi na najwyższym światowym poziomie i podchodzimy do każdego pacjenta indywidualnie. Wiemy, że czasem zwykła rehabilitacja to za mało i pomoc naszego dietetyka czy masażysty może znacznie przyśpieszyć powrót do zdrowia.

Dbając o wysoką skuteczność świadczonych przez nas usług wprowadziliśmy do naszego obiektu szereg udogodnień, które pozwolą Państwu szybciej wrócić do zdrowia. Nasza strefa zabiegów fizykoterapii oraz sala do kinezyterapii (ćwiczeń leczniczych) wyposażona jest w odpowiednio dobrane urządzenia światowej klasy producentów. Dodatkowo wszystkie nasze gabinety są przestronne oraz doskonale wyciszone, dzięki czemu możemy stworzyć lepsze warunki do konsultacji i przeprowadzania zabiegów.

Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy szatnię, oraz poczekalnie z darmowym barkiem kawowym.

Wiemy że dobrze wyposażone gabinety i pełne empatii podejście do Pacjenta to jedynie połowa sukcesu, dlatego nasz personel ciągle się kształci i rozwija, nie tylko dzięki pracy zawodowej, ale także poprzez udział w licznych sympozjach, konferencjach naukowych, kursach i szkoleniach podyplomowych.

Poznaj nasz zespół:

Aleksander Nikoniuk

Aleksander Nikoniuk

Fizjoterapeuta

Od ponad 20 lat zajmuję się rehabilitacją medyczną, moje doświadczenie pozwala mi prowadzić skuteczne leczenie schorzeń oraz urazów.

Więcej
Iwona Flak

Iwona Flak

Fizjoterapeutka

Zajmuję się rehabilitacją niemowląt oraz dzieci. Szybko zdiagnozowane i odpowiednio leczone schorzenie znacząco zwiększa szansę na poprawę.

Więcej
Ewelina Depta

Ewelina Depta

Fizjoterapeuta

Moim mottem jest codzienna poprawa życia Pacjentów. Dzięki skutecznej diagnozie oraz indywidualnej konsultacji dobieram najlepszą metodę leczenia.

Więcej
Dorota Rabsztyn

Dorota Rabsztyn

Fizjoterapeuta

Pełna energii i uśmiechu dla swoich podopiecznych.

Więcej
Helena Nikoniuk

Helena Nikoniuk

Dietetyk

Wyglądasz i czujesz się jak to co jesz. Pozwól, że nauczę Cię odżywiać się zdrowo, tak by tryskała z Ciebie energia i chęć do działania! Zrzuć kilogramy bez efektu jo-jo.

Więcej
Zuzanna Nita

Zuzanna Nita

Fizjoterapeutka
Rosanna Pasek

Rosanna Pasek

Osteopata, fizjoterapeuta, pedagog
Anna Bańkowska

Anna Bańkowska

Fizjoterapeuta