Adres
Przerwy-Tetmajera 1/5a, Bytom
Godziny otwarcia
Pn - Pt: 9-20

W naszej poradni dietetycznej każdy Pacjent może liczyć na podejście pełne profesjonalizmu i empatii . Na samym początku dietetyk przeprowadza wywiad dzięki któremu lepiej poznaje Pacjenta oraz jego problemy. Jeżeli to konieczne zleca badania lub wykonuje niezbędne pomiary.

Kolejnym etapem jest przeprowadzenie dokładnego wywiadu żywieniowo-zdrowotnego, dzięki któremu nasz dietetyk będzie w stanie dobrać najlepsze metody terapii.

Sukces naszych Pacjentów jest także naszym sukcesem, dlatego dbamy o to by układane przez nas plany żywieniowe były zrozumiałe oraz możliwe do realizacji. Nie rzucamy naszych Pacjentów „na głęboką wodę”, dzięki czemu osiągają oni długotrwałe efekty bez efektu jo-jo.

dietetyk bytomDieta dopasowana do Pacjenta

W naszej poradni dietetycznej pomagamy nie tylko osobom dorosłym i dzieciom z nadwagą, ale leczymy także niedowagę, zaburzenia odżywiania, choroby układu pokarmowego, a także tworzymy specjalne diety dla osób z alergią, cukrzycą, insulinoopornością, chorobami tarczycy, chorobami autoimmunologicznymi oraz par starających się o dziecko. 

Decydując się na nasze usługi możecie być Państwo pewni kompleksowego leczenia oraz ciągłego kontaktu z naszym dietetykiem, który regularnie monitoruje przebieg terapii.